P1500SARP
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
P1500SARP
Part Number : P1500SARP
Manufacturer : Wickmann / Littelfuse
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : P1500SARP More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Capacitance : 40 pF
Current Rating : 2.2 A
Peak Pulse Current : 45 A
Max Operating Temperature : 85 °C
Products Category : Circuit Protection - TVS - Thyristors
Qty : 340 In Stock
Applications : Hybrid, electric & powertrain systems Lighting Gaming
Hold Current : 150 mA
Number of Elements : 1
Voltage Rating (DC) : 140 V
Min Operating Temperature : -40 °C